• Wpisów: 57
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:05
  • Licznik odwiedzin: 2 360 / 1913 dni
 
larajula2930712
 
iloveTheWanted<3: Piosenka Justina Biebera z The Wanted po prostu nie była w ich "stylu" ; )

The Wanted cierpliwie czekali dwa lata na ich trzeci album, więc nic dziwnego, ze byli rozczarowani kiedy musieli przesunąć datę premiery.

Ale kiedy boys band został zatrzymany przez MTV News, powiedział, że warto będzie czekać na Word of Mouth.

“To był bardzo pracowity rok. Zdecydowaliśmy się na program telewizyjny ["Z życiaThe Wanted" na E!], gdzie odbyło się o wiele więcej zajęć niż myśleliśmy, w następstwie wszystkie te rzeczy, które planowaliśmy zrobić również musieliśmy trochę przesunąć" wyjaśnił Jay McGuiness. "I wtedy pomyśleliśmy, że album był wystarczająco dobry, aby być wydany, ale w ostatniej minucie kilka całkiem fajnych koncertów i kilka innych rzeczy sprawiło, że pomyślałem:"Chyba warto poczekać na płytę trochę dłużej" To znaczy, fani czekali kilka lat, więc czym będzie kilka tygodni?”I mimo, że może to być ich najlepszy album, jest coś, czego nie będzie na albumie: kolaboracje. The Wanted ujawnili, że pracowali nad piosenkami z zarówno Ritą Orą - świetna piosenka Thata "po prostu nie pasowała" - i Justinem Bieberem.

“Zrobiliśmy piosenkę z Justinem i znowu myślę, że to świetna piosenka a on świetnie się spisał pisząc ją," powiedział Max George. "Ale myślę, że pasowała ona dużo bardziej do jego stylu”A SZKODA ; C
ALE I TAK CHCĘ KUPIĆ ICH PŁYTĘ<3

Nie możesz dodać komentarza.