• Wpisów: 57
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:05
  • Licznik odwiedzin: 2 485 / 1981 dni
 
larajula2930712
 
iloveTheWanted<3: Urodziny gwiazd: 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o Max'ie George'u !

1. Max zamienił buty piłkarskie na mikrofon
Utalentowany facet z tego Max'a. Jako nastolatek był dobry w piłce nożnej, że grał na Preston North End (chociaż on jest fanem Manchester City) i miał podpisać dwuletni kontrakt.

Jednak zdecydował się spełnić swoje marzenia muzyczne. To poważna decyzja zapadła ponieważ został zaproszony na przesłuchanie do zespołu Avenue, zarządzanego przez tych samych ludzi co Sugababes.

2. Max został wykopany z "X Factor"
Chłopcy z boysbandu Avenue naruszyli przepisy. Grupa weszła do "X Factor" w 2006 roku i znalazł się na drodze do boot camp'u, ale mieli już kontrakt z menagerem.

Więc Louis Walsh wykluczył ich z konkursu. Czy mogliby być tak popularni, jak One Direction, gdyby zostali dopuszczeni do dalszego etapu?

3. Simon Cowell nazwał Max'a "młodym Robbie Williams'em"
Jesteśmy bardziej przyzwyczajeni do komentarzy Louis'a w stylu "przypominasz mi odrobiną Lenny Henry", ale w 2005 roku to Simon był tym, który rozdawał porównania.

Przesłuchanie Max'a do "X Factor" jako artysty solowego rok przed boysbandem skończyło się fiaskiem, ale zrobił on takie wrażeniena Simonie, że przypomniał mu Robbie'go.Sharon Osbourne też go polubiła, natomiast Louis pomyślał, że ma on potencjał. Obejrzyj przesłuchanie Maxa do 'X Factor' i sam go oceń.

4. Serce Maxa zostało złamane
Piosenkarz może być znany jako kawalarz, ale Max ma też miękką stronę.

Film dokumentalny "Blackfish", o wielorybie, który zabił swoją trenerke w SeaWorld w Orlando w 2010 roku, doprowadziło Maxa do tweeta w tym tygodniu: "Oglądam Blackfish, orki nie powinny być trzymane w zamknięciu. To hańba. Jestem bardzo zdenerwowany i zły. Nie będę więcej oglądać pokazów orek." I dodał: "Heartbreaking".

5. Max ma wskazówki dotyczące trzymania niezwykłych zwierząt
Miłośnik zwierząt Max miał sześć jaszczurek (na marginesie: jego ulubioną była Adrienne, nazwana po żonie Rocky'ego).

Podzielił się swoimi wskazówki właściciela jaszczurek z Metro, które obejmują duże akwarium i rękawiczki do założenia przed budowaniem z nimi więzi, ponieważ mogą rozdać nam paskudne ukąszenia.

Nie możesz dodać komentarza.